DHABA BEAS

Nejbližší restaurace
Úvod O nás Investujte Mapa restaurací Poukazy

O nás

Nápad na založení Dhaba Beas přišel velmi jednoduše. Už po naší první návštěvě Indie, jsme se vraceli plni inspirace a věděli, že chceme lidem kolem nás také nabídnout to skvěle chutnající jídlo, které je každý den čerstvé a uvařené ze surovin bez použití masa a vajec. Neváhali jsme, přivezli mladého rodilého kuchaře na zkušenou a pustili se do tvrdé práce.

Naší první pobočku jsme otevřeli už před více než 20 lety a od té doby urazili dlouhou cestu. Z malého vegebufetu se postupně stala síť 20ti samoobslužných restaurací a kaváren s chutí dál růst.

Naším záměrem je nabídnout široké veřejnosti jídlo připravované s maximálně etickým přístupem k okolnímu světu, které by přitom bylo chutné, výživné, zdravé a finančně dostupné všem.

O nás

„Člověk si nemůže dělat dlouhodobý nárok na štěstí, pokud je založeno na zabíjení zvířat.“

Každý den chutně
a zdravě.

Vždy čerstvé Každý den vaříme od základů, bez polotovarů a se zodpovědností.

Bez živočištných produktů Při přípravě našich jídel nepoužíváme maso, ryby, ani vejce.

Autentické suroviny Základem je pro nás vysoce kvalitní rýže basmati z Pákistánu a luštěniny z Indie. Samozřejmostí je také kvalitní sezónní zelenina z našich spřátelených farem, která nám dodávájí každý den čerstvé suroviny.

Stále nově Menu obměňujeme každý den. Na našich pobočkách tak najdete to nejlepší z indické, thajské, vietnamské a mezinárodní vegetariánské a veganské kuchyně.

Žádné zkratky při vaření Naše společnost usiluje o to, aby při přípravě pokrmů nepoužívala suroviny obsahujicí geneticky modifikované potraviny a glutaman sodný.

Každý den chutně <br> a zdravě.

Najdete nás už na 20 místech
po celé České repulice.

Mapa poboček

Cena Vašeho jídla je počítána dle váhy: 100g za 29,90 Kč.

Naše kuchyně

V našich restauracích si pochutnáte na tom nejlepším z indické, vietnamské, thajské a mezinárodní vegetariánské a veganské kuchyně.

Naše jídla obohacují čerstvé saláty na desítky způsobů od mixu křupavých hlávkových salátů po řasu Wakabe. Jako přílohu si pak můžete dát rýži, či indický chléb "čapátí", nebo plněnou placka "parantha". Také nabízíme čerstvě lisované ovocné a zeleninové šťávy, vlastní domácí jogurt a nápoje "lasí" na jogurtové bázi. V některých dnech na vybraných pobočkách podáváme také jihoindickou specialitu "dosa".

V naší kavárně Dhaba Cafe můžete ochutnat naše domácí veganské zákusky společně s vynikající kávou z pražské pražírny mamacoffee.

Nejbližší restaurace
Dhaba Beas Dhaba Beas Dhaba Beas
DhabaBeas - Instagram DhabaBeas - Instagram DhabaBeas - Instagram DhabaBeas - Instagram DhabaBeas - Instagram DhabaBeas - Instagram DhabaBeas - Instagram